Goldiva KUZEY ve DİVA İNŞAAT hakkında.

"Ülkemizin gözdesi, Egemizin incisi İzmir artık altın değerinde yeni bir proje ile tanışıyor. İzmir'in tam kalbinde yaşamla içiçe olan Goldiva kuzey ile binlerce yıl birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Bornova yepyeni bir çehreye kavuşuyor. Şehrin merkezinde oturup trafiğe hiç takılmadan Alsancak, Karşıyaka yada Balçova'ya ulaşmak hayal değil. Kentin nabzının hemen yanınızda attığını duyacağınız, hayallerinizin de ötesinde bir konforla karşılaşacağınız, duygu ve zekanın buluştuğu bir site Goldiva Kuzey.

Eşsiz panaroması ile İzmir'in tüm güzelliklerini ayaklarınıza getiren Goldiva Kuzey modern ve şık tasarımlı dairelerini 2+1 ve 3+1 seçeneklerle sunuyor. 17 Kat ile Bölgenin en yüksek binası Goldiva Kuzey'de Brüt 2+1 A Tipi 131,90m2, 3+1 A Tipi 182,40m2, 3+1 B Tipi 178,40m2 ve herbirinde ebeveyn banyosu olan daire seçenekleri ve ister kuşbakışı İzmir seyri, ister terasınızda bahçe keyfi ile hayalini kurduğunuz eve sahip olmak elinizde. Komşunuz Bahçeşehir Koleji'nin dışında, Forum Bornova'ya 600m, Ege Üniversitesi'ne 3 dk, Yaşar Üniversitesi'ne 2dk, Ege Üniversitesi Hastanesi ve Şifa Hastanesi'ne ise 3dk, 400m ilerinizdeki çevreyolu bağlantısı ile otogara 5dk, Adnan Menderes Havaalanı'na ise 20dk yakınlıkta; kısacası şehrin tam kalbinde yer alan Goldiva Kuzey'de ister yürüyerek, ister oturduğunuz mekandan asansör ile ulaşacağınız kapalı otoparktaki aracınıza binerek ihtiyacınız olan herşeye kolayca ulaşabilirsiniz. Uzaktaki yakınlığın keyfini çıkartabileceğiniz bambaşka bir dünya Goldiva Kuzey.

Diva İnşaat olarak Yeni bir İzmir hayali ile yola çıktığımız ilk günden bugüne hayalleri inşa etmek, arkamızda inşaat değil eserler bırakmak, yapılanı değil yapılmayanı yapmak için aynı enerji ve heyecanla yolumuza devam ediyoruz."